1. This sub-forum relates to Kayako 3, which is now end-of-life. Please be aware that a lot of information relating to features, sales and the roadmap in the Kayako 3 forums is now outdated or defunct (no longer applicable).

If unsure about anything, please create a new thread or contact us.

You can visit the main forums for the latest Kayako here.

Complete Turkish Translation

Discussion in 'Language packs' started by Aquaria, Jun 7, 2008.

1. eskisehirli

eskisehirli New Member

arkadaşlar kayako yu kurdum da böyle bir hata alıyorum

Warning: fopen(./cache/5a5440637810fcd1f59738cd63f1446d.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in C:\WebSites\***\***\www\destek\includes\SmartyLight\class.template.php on line 890

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in C:\WebSites\***\***\www\destek\includes\SmartyLight\class.template.php on line 891

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in C:\WebSites\***\***\www\destek\includes\SmartyLight\class.template.php on line 892

2. Aquaria

Aquaria Member

Arkadaşlar burası Türkçe Dil Paketi yükleme konusu. İlgili desteğe https://members.kayako.net adresinden giriş yaparak bulabilirsiniz. Lisanslı kullanmıyorsanız size yardım edecek kimseyi bulamazsınız.

Kolay gelsin.

3. sahahost

sahahost New Member

tamamdır kendi sorunumu çözdüm tşk ler emeği geçenlere

4. sahahost

sahahost New Member

admin panelini nasıl türkçe yapabilirim

5. Günay CİCİOĞLU

Günay CİCİOĞLU New Member

Merhaba,
    İlk giriş ekranında Türkçe olarak seçtiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Sebebi ne olabilir. Teşekkürler.
    [Warning]: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments (TemplateEngine/class.SWIFT_TemplateEngine.php:353)

6. asiqenclik

asiqenclik New Member

Teşekkürler :)

Share This Page